Plechovým strechám sa nič nevyrovná, hlavne kvôli nízkej hmotnosti. Táto ich výhoda predurčuje plechové strechy ako ideálny materiál na pokrytie veľkých priemyselných stavieb, obchodov či rôznych iných podobných konštrukcií. Nízka hmotnosť plechovej strechy zohráva veľkú rolu aj pri rekonštrukciách striech. Najmä v prípade starších stavieb je práve plech ideálnym riešením vtedy, ak sa chcete vyhnúť prílišnému zaťaženiu strechy.

Nízku hmotnosť plechovej strechy ale neocenia len majitelia výrobných priestorov, starých budov či obchodných centier. Svoje uplatnenie si plechové strechy nachádzajú aj v prípade moderných rodinných domoch a chatách. Príjemným bonusom, ktorý vám ušetrí aj peniaze z rozpočtu je fakt, že plechovým strechám stačí krov z tenšieho dreva.

Výber plechovej strechy predstavuje v porovnaní s inými strešnými krytinami nielen finančnú a hmotnostnú ale aj časovú úsporu. Čo sa týka samotnej rýchlosti montáže, tá je oproti ostatným materiálom výrazne kratšia.

Aj vy sa v prípade plechovej strechy obávate o horšie izolačné vlastnosti a odolnosť voči silnému vetru? Vôbec nemusíte, miera odolnosti strechy voči silnému vetru je daná kvalitou, množstvom a vlastnosťami kotviaceho materiálu

Najmodernejšie plechové strechy majú niekoľkovrstvovú ochranu voči korózii a poveternostným vplyvom. Kvalitná plechová strecha vám bez problémov môže slúžiť aj vyše 50 rokov.  Celkovú životnosť plechovej strechy ovplyvňuje predovšetkým kvalitná povrchová úprava a správne vykonaná montáž.

FIVE STARS construction, s. r. o. Mlynská 1486/103, Vranov and Topľou 093 01
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!